İsoqar Turkey

Kalite Politikamız

1. Denetim sırasında ve Belgelendirme prosesi sırasında tarafsızlığın ve bağımsızlığın sağlanması.( Ensure impartiality and independence is applied throughout the audit and certification process)

2. Her zaman müşteriye ait bilgilerin gizliliğinin sağlanması.( Provide total confidentiality to clients and prospective clients at all times)

3. Tüm denetimlerin tutarlı bir şekilde gerçekleştirilmesi.( Provide a consistent approach to all audits)

4. Sağduyulu tecrübeli tetkikçilerin ve teknik uzmanların tetkik üyesi olarak kullanılması. (Ensure audit teams employ a practical common-sense approach, based on experience and technical expertise)

5. Tüm müşterilere ve potansiyel müşterilere her seviyede profesyonel bir şekilde hizmet sunacak şekilde operasyonların yönetilmesi.(Operate a professional service which is approachable and accessible at all levels to clients and potential clients)

6. Standartları ve denetim kalitesini muhafaza edecek şekilde düşük maliyetde belgelendirme yaparak etkin ve verimli maliyetin muhafaza edilmesi. (Maintain an efficient and cost effective service, resulting in low cost certification with high maintenance of standards)

7. Çok adresli kuruluşlarda ve Uluslararası kuruluşlarda denetim yapabilme yeteneğinde olunması. (Provide a global capability to multi-site and multi-country clients)

8. ISOQAR Belgelendirme olarak müşterilerine Belgelendirme faaliyetlerinin tümünü sağlayacak kabiliyet ve imkanda olunması. (Provide a full package of services within ISOQAR Registrars to be able to offer a one-stop-shop for certification services)

9. Her zaman akreditasyon yetkililerine akreditasyon şartlarının sağlandığının güveninin verilmesi. (Provide confidence to accreditation authorities that ISOQAR Registrars can, at all times, comply with their accreditation requirements)

10. Müracaat eden potansiyel müşterilerine belgelendirme sürecinde hızlandırma ve ya geciktirme gibi sınırlama ve ayrımcılık yapılmaması. (Ensure that ISOQAR Registrars do not practice any form of discrimination, such as hidden discrimination, by the speeding up or delaying of applications)

11. Tüm proseslerinde müşterilerine uygun şartlarda ve önyargısız hizmet sağlanması. (Process all applications unconditionally and without bias)

12. Müşterilerine standardın ilgili maddelerinin uygulanması ile ilgili kılavuz bilgileri içermeyecek şekilde denetim prosesi ile ilgili tüm bilgilerin sağlanması. (Ensure supplementary assessment information is limited to an outline of the assessment process and does not include guidance on the application and implementation of the relevant Standard)

Mustafa YILMAZ
01.06.2020

Global Sürdürülebilir Turizm Sertifikasyon Formu

GSTC Sertifika