İsoqar Turkey

İsoqar Turkey Vizyon ve Misyon

Vizyon

 

Süreç, ürün ve insanlara beceri ve dürüstlükle hizmet sunarak ölçülebilir bir rekabet avantajı sağlayan öncü sertifika ve eğitim kurumu olmak.

Çalışma ideallerimiz, dünya çapında alan bilgisi, denetim tecrübesi ve en üst düzeyde profesyonel yaklaşımdan yararlanan geniş kapsamlı denetim ve eğitim hizmetleri sunarak bu vizyonu desteklemektedir.

Misyon

 

ISOQAR Türkiye, vizyonumuza ulaşmak adına gerekli kritik girişimleri ve stratejileri uygulamak için sürekli çaba gösterecektir. Bunu yaparken, verdğimiz her hizmette operasyonel mükemmelliği sunacağız ve hizmet verdiğimiz müşterilerimize karşı taahhütlerimizi yerine getirecek ve bekleneni de aşacağız

Sıcaklık, samimiyet, profesyonellik, açık fikirlilik, pratiklik ve şirket ruhu anlayışıyla en yüksek müşteri memnuniyeti bağlı olarak, denetim ve eğitim hizmetlerimizi sunmaktayız.

Tüm uzun vadeli stratejilerimiz ve kısa vadeli eylemlerimiz ISOQAR’da herkes tarafından paylaşılan bir dizi temel değerle şekillenecektir.

ISOQAR Türkiye, müşterilerimize yenilikçi denetim ve eğitim çözümleri geliştiren, sürekli olarak üstün performans gösteren, öngörülebilir değerler katan ve çalışanlarımız için dinamik ve teşvik edici bir ortam sağlayan, piyasa odaklı, süreç merkezli bir organizasyondur.
Kalite inisiyatifinin sürekli başarısını sağlamak için liderliğimiz:

Sürekli hizmet iyileştirmeye odaklanan, müşterilere mutlak, proaktif ve uzun vadeli bir bağlılık sunar.

ISOQAR Türkiye’nin kalite değerleri için rol modeli olarak hareket eder.

ISOQAR Türkiye, tarafsızlık normlarına sıkı sıkıya bağlılığı sağlamak ve normları zaman zaman gözden geçirebilmek için bir Tarafsızlık Komitesi oluşturmuştur.

 

Global Sürdürülebilir Turizm Sertifikasyon Formu

GSTC Sertifika